top of page

Naše reference

Těšíme se na vás :)

Všechna videa

Všechna videa

Všechna videa
Hledat video...
Smedoma kino v Bánově

Smedoma kino v Bánově

00:00
Přehrát video
Smedoma kino vol.I

Smedoma kino vol.I

00:00
Přehrát video
Smedoma kino v Nivnici 2018

Smedoma kino v Nivnici 2018

00:00
Přehrát video
,,Se spolkem Smedoma spolupracujeme v rámci letního kina v Bánově již několikátým rokem. Velké plátno, dobré ozvučení i kvalitní obraz návštěvníci promítání vždy ocení. " 
Marek Mahdal, starosta Bánova
,,Společnost Smedoma, rychlá a bezproblémová realizace, obraz i zvuk výborné kvality. Byli jsme velmi spokojeni i proto plánujeme na rok 2019 několik projekcí opět s touto společností." 
Miroslav Vykydal, starosta Nivnice
,,Smedoma je uskupení velmi schopných lidí, kteří rozumí své práci a umí ji dělat rychle, flexibilně a kvalitně. Jsme rádi, že s nimi můžeze spolupracovat na promítáních I mimo ně." 
Michal Adamec, Obrázky ze Strážnice
,,Letní kino Smedoma nám zpestřilo program v rámci 550. výročí naší obce Jasenná. Patřilo mezi nejlépe hodnocenou částí našich oslav. Vše proběhlo bez problému, jak z naší, tak i ze strany firmy Smedoma. Moc děkujeme." 
Andrea Čalová, Jasenná
,,Spolek Smedoma zavítal letos poprvé do Korytné. Během chvíle na fotbalovém hřišti vyrostlo velké letní kino se skvělým ozvučením a parádním obrazem. Díky tomuto spolku se sešlo víc jak stovka návštěvníků, kteří odcházeli velmi spokojení  a o to šlo. Děkujeme této partě za skvělý večer a už se těšíme na další spolupráci." 
Josef Klon, starosta obce Korytná
,,Letní kino v projekci spolku Smedoma bylo u nás letos poprvé a určitě ne naposledy. Výborná spolupráce a úžasná projekce i atmosféra, kterou si přišlo vychutnat bezmála 400 lidí. Všem určitě dopočujeme a přejeme krásné letní počasí, jako bylo u nás! " 
Františka Tinková, OÚ Dolní Němčí
,,Se spolkem SMEDOMA jsme naprosto spokojeni. Výborná spolupráce, přístup, profesionalita a spolehlivost. Promítání je na vysoké úrovni. Návštěvníci odcházeli spokojeni. V příštím roce se budeme těšit na další spolupráci ….. Areál Plží je pro letní kino ideálním místem." 
Eva Mlýnková, starostka obce Petrov
,,Se sdružením Smedoma už jsme několikrát spolupracovali, převážně v rámci jízdy králů. Kluci jsou velmi šikovní, své práci rozumí a dělají ji s nadšením. Vždy profesionální úroveň,  příjemné a rychlé jednání. Určitě budeme chtít letní kino promítat i příští rok. Lidé byli spokojeni, máme samé pozitivní reakce. Děkujeme!" 
Petra Kučerová, ředitelka KSK Vlčnov
"S partou Smedoma jsme spolupracovali poprvé, ale určitě ne naposledy. Jejich preciznost a sehranost jsme ocenili hned při prvním letním kině v Čechově dvoře v Louce. Moc děkujeme za kompletní přípravu a promítání! Těšíme se na další spolupráci!"
Martin Kučera, Čechův dvůr 
bottom of page